Speedy (7.x-1.22) - en to my translation catalogue (67 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Prev
my: ယခင်

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Fri
my: သောကြာနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Show
my: ပြပါ

en: Select all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးရွေးရန်

en: Deselect all rows in this table
my: ဒီဇယားကွက်၏အတန်းများအားလုံးမရွေးရန်

en: Today
my: ယနေ့

en: Jan
my: ဇန္နဝါရီလ

en: Feb
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: Mar
my: မတ်လ

en: Apr
my: ဧပြီလ

en: Jun
my: ဇွန်လ

en: Jul
my: ဇူလှိုင်လ

en: Aug
my: သြဂုတ်လ

en: Sep
my: စက်တင်ဘာလ

en: Oct
my: အောက်တိုဘာလ

en: Nov
my: နိုဝင်ဘာလ

en: Dec
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Su
my: တနင်္ဂနွေ

en: We
my: ဗုဒ္ဒဟူး

en: Th
my: ကြာသပတေး

en: Fr
my: သောကြာ

en: Sa
my: စနေ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: mm/dd/yy
my: လလ/နေ့နေ့/နှစ်နှစ်

en: No alias
my: နာမည်အတုမလုပ်ပါ

en: Show shortcuts
my: Shortcut များကြည့်ရန်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: An AJAX HTTP error occurred.
my: AJAX HTTP အမှားတစ်ခု ဖြစ်နေသည်။

en: HTTP Result Code: !status
my: HTTP ရလဒ်အမှတ်အသား: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
my: AJAX HTTP တောင်းဆိုမှု ပုံမှန်မဟုတ်ဘဲ ရပ်သွားသည်။

en: StatusText: !statusText
my: အခြေအနေ အသိပေးချက် : !statusText

en: ResponseText: !responseText
my: တုန့်ပြန်မှု အသိပေးချက် : !responseText

en: ReadyState: !readyState
my: အဆင်သင့် အခြေအနေ : !readyState

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်

en: Searching for matches...
my: တူညီသည့်အကြောင်းအရာများကိုရှာဖွေနေသည် ...

en: Hide shortcuts
my: shortcut များဖွက်ထားရန်
