Speedy (7.x-1.23) - en to hu translation catalogue (104 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Configure
hu: Beállít

en: Done
hu: Kész

en: Prev
hu: Előző

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Thu
hu: cs

en: Fri
hu: p

en: Sat
hu: szo

en: Sun
hu: v

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Select all rows in this table
hu: A táblázat minden sorának kiválasztása

en: Deselect all rows in this table
hu: A kiválasztás megszüntetése a táblázat minden sorában

en: Today
hu: Ma

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Su
hu: Va

en: Mo
hu: Hé

en: Tu
hu: Ke

en: We
hu: Sz

en: Th
hu: Cs

en: Fr
hu: Pé

en: Sa
hu: Sz

en: Not published
hu: Rejtett

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Loading
hu: Betöltés

en: mm/dd/yy
hu: hh/nn/éé

en: Not in book
hu: Nincs könyvben

en: New book
hu: Új könyv

en: By @name on @date
hu: Szerző: @name (@date)

en: By @name
hu: Szerző: @name

en: Not in menu
hu: Nincs menüben

en: Alias: @alias
hu: Álnév: @alias

en: No alias
hu: Nincs álnév

en: New revision
hu: Új változat

en: Drag to re-order
hu: Átrendezés húzással

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hu: A táblázaton végrehajtott változtatások az űrlap beküldéséig nem lesznek elmentve.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
hu: A blokkok változásai nem lesznek elmentve a <em>Blokk mentése</em> nyomógombra kattintásig.

en: Show shortcuts
hu: Gyorshivatkozások mutatása

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hu: Ezt a szerepkört minden azonosított felhasználó megkapja.

en: No revision
hu: Nincs változat

en: @number comments per page
hu: @number hozzászólás egy oldalon

en: Requires a title
hu: Szükséges egy cím

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: An AJAX HTTP error occurred.
hu: Egy AJAX HTTP hiba következett be.

en: HTTP Result Code: !status
hu: HTTP eredménykód: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hu: Az AJAX HTTP kérés rendellenesen megszakadt.

en: Debugging information follows.
hu: A hibakeresési információk következnek.

en: Path: !uri
hu: Útvonal: !uri

en: StatusText: !statusText
hu: Állapotüzenet: !statusText

en: ResponseText: !responseText
hu: Válaszüzenet: !responseText

en: ReadyState: !readyState
hu: Készültség: !readyState

en: Not customizable
hu: Nem testreszabható

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: The block cannot be placed in this region.
hu: A blokk nem helyezhető el ebbe a régióba.

en: Customize dashboard
hu: Irányítópult testreszabása

en: Hide summary
hu: Összefoglaló elrejtése

en: Edit summary
hu: Összefoglaló szerkesztése

en: Don't display post information
hu: Ne jelenítse meg a beküldési információt

en: @title dialog
hu: @title párbeszédablak

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
hu: %filename kiválasztott fájl nem tölthető fel. Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hu: A sorok újrarendezése húzás helyett numerikus súlyuk alapján.

en: Show row weights
hu: Sorok súlyának mutatása

en: Hide row weights
hu: A sorok súlyának elrejtése

en: Autocomplete popup
hu: Automatikusan kiegészítő felugró ablak

en: Searching for matches...
hu: Egyezések keresése...

en: Hide shortcuts
hu: Gyorshivatkozások elrejtése

en: The response failed verification so will not be processed.
hu: A választ nem sikerült hitelesíteni, ezért nem lesz feldolgozva.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
hu: !url visszahívási URL nem e webhelyről való, ezért nem megbízható.

en: CustomMessage: !customMessage
hu: Egyéni üzenet: !customMessage
