Speedy (7.x-1.25) - en to lt translation catalogue (100 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Done
lt: Atlikta

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Show
lt: Rodyti

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Today
lt: Šiandien

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Su
lt: Se

en: Mo
lt: Pr

en: Tu
lt: An

en: We
lt: Tr

en: Th
lt: Ke

en: Fr
lt: Pe

en: Sa
lt: Še

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Hide
lt: Slėpti

en: Loading
lt: Kraunama

en: mm/dd/yy
lt: mm/dd/MM

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti iki tol kol nuspausite <em> išsaugoti blokus</em> mygtuką.

en: Show shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: An AJAX HTTP error occurred.
lt: AJAX HTTP klaida.

en: HTTP Result Code: !status
lt: HTTP rezultato kodas: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lt: AJAX HTTP užklausa nutraukta nenormaliai.

en: Debugging information follows.
lt: Tikrinimo informacija seka.

en: Path: !uri
lt: Kelias: !uri

en: StatusText: !statusText
lt: BūsenosTekstas: !statusText

en: ResponseText: !responseText
lt: AtsakymoTekstas: !responseText

en: ReadyState: !readyState
lt: PasiruošęsBūsena: !readyState

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Customize dashboard
lt: Tvarkyti darbastalį

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Don't display post information
lt: Nerodyti įrašo informacijos

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...

en: Hide shortcuts
lt: Paslėpti trumpinius
