Speedy (7.x-1.26) - en to nl translation catalogue (101 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Configure
nl: Instellen

en: Done
nl: Gereed

en: Prev
nl: Vorige

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Show
nl: Weergeven

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: Today
nl: Vandaag

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Su
nl: zo

en: Mo
nl: ma

en: Tu
nl: di

en: We
nl: wo

en: Th
nl: do

en: Fr
nl: vr

en: Sa
nl: za

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Hide
nl: Verbergen

en: Loading
nl: Laden

en: mm/dd/yy
nl: mm/dd/jj

en: Not in book
nl: Niet in een boek

en: New book
nl: Nieuw boek

en: By @name on @date
nl: Door @name op @date

en: By @name
nl: Door @name

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: No alias
nl: Geen alias

en: New revision
nl: Nieuwe revisie

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
nl: Wijzigingen aan de blokken worden pas opgeslagen wanneer u de knop <em>Blokken opslaan</em> aanklikt.

en: Show shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: No revision
nl: Geen revisie

en: @number comments per page
nl: @number reacties per pagina

en: Requires a title
nl: Een titel is verplicht

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: An AJAX HTTP error occurred.
nl: Er is een AJAX HTTP fout opgetreden.

en: HTTP Result Code: !status
nl: HTTP-resultaatcode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
nl: Een AJAX HTTP-aanvraag is onverwacht afgebroken

en: Debugging information follows.
nl: Debug informatie volgt.

en: Path: !uri
nl: Pad: !uri

en: StatusText: !statusText
nl: Statustekst: !statusText

en: ResponseText: !responseText
nl: Antwoordtekst: !responseText

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: The block cannot be placed in this region.
nl: Het blok kan niet worden geplaatst in dit gebied.

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: Don't display post information
nl: Geen berichtinformatie weergeven

en: @title dialog
nl: @title dialoog

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: Autocomplete popup
nl: Popup voor automatisch aanvullen

en: Searching for matches...
nl: Zoeken naar overeenkomsten...

en: Hide shortcuts
nl: Snelkoppelingen verbergen

en: The response failed verification so will not be processed.
nl: Het antwoord kon niet geverifieerd worden en zal daarom niet worden verwerkt.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
nl: De callback-URL is niet lokaal en vertrouwd: !url
