Speedy (7.x-1.26) - en to sk translation catalogue (97 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Done
sk: Hotovo

en: Prev
sk: Predch

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Fri
sk: Pi

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Show
sk: Zobraziť

en: Select all rows in this table
sk: Označiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Deselect all rows in this table
sk: Odznačiť všetky riadky v tejto tabuľke

en: Today
sk: Dnes

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Su
sk: Ne

en: Mo
sk: Po

en: Tu
sk: Ut

en: We
sk: St

en: Th
sk: Št

en: Fr
sk: Pi

en: Sa
sk: So

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Hide
sk: Skryť

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: mm/dd/yy
sk: mm/dd/rr

en: Not in book
sk: Nie je v knihe

en: New book
sk: Nová kniha

en: By @name on @date
sk: Od používateľa @name - @date

en: By @name
sk: Podľa @name

en: Not in menu
sk: Nie je v menu

en: No alias
sk: Žiaden alias

en: New revision
sk: Nová revízia

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sk: Zmeny v rozmiestnení blokov sa neprejavia, pokým nestlačíte tlačidlo <em>Uložiť bloky</em>

en: Show shortcuts
sk: Zobraziť skratky

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sk: Toto oprávnenie sa dedí z kategórie Prihlásený používateľ.

en: No revision
sk: Žiadna revízia

en: @number comments per page
sk: @number komentárov na stránku

en: Requires a title
sk: Vyžaduje nadpis

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: An AJAX HTTP error occurred.
sk: Vyskytla sa chyba AJAX HTTP.

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
sk: Abnormálne ukončenie AJAX HTTP požiadavky.

en: Debugging information follows.
sk: Nasleduje výpis ladiacich informácií.

en: Path: !uri
sk: Cesta: !uri

en: StatusText: !statusText
sk: Stavový text: !statusText

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: The block cannot be placed in this region.
sk: Blok nemôže byť umiestnený v tomto regióne.

en: Customize dashboard
sk: Prispôsobiť nástenku

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: Don't display post information
sk: Nezobrazovať informácie o publikovaní

en: @title dialog
sk: @title dialóg

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
sk: Zvolený súbor %filename nie je možné nahrať. Povolené sú len súbory s týmito príponami: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: Hide shortcuts
sk: Skryť skratky
