Speedy (7.x-1.27) - en to el translation catalogue (104 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Done
el: Έγινε

en: Prev
el: Προηγ

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Fri
el: Παρ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Select all rows in this table
el: Επιλογή όλων των γραμμών σε αυτόν τον πίνακα

en: Deselect all rows in this table
el: Αποεπιλογή όλων των γραμμών σε αυτό τον πίνακα

en: Today
el: Σήμερα

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: Su
el: Κυ

en: Mo
el: Δε

en: Tu
el: Τρ

en: We
el: Τε

en: Th
el: Πε

en: Fr
el: Πα

en: Sa
el: Σα

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Loading
el: Φόρτωση

en: mm/dd/yy
el: ΜΜ/ΗΗ/ΕΕ

en: Not in book
el: Όχι σε βιβλίο

en: New book
el: Νέο βιβλίο

en: By @name on @date
el: Από @name στις @date

en: By @name
el: Από @name

en: Not in menu
el: Όχι σε μενού

en: Alias: @alias
el: Ψευδώνυμο: @alias

en: No alias
el: Χωρίς ψευδώνυμο

en: New revision
el: Νέα αναθεώρηση

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
el: Οι αλλαγές που γίνονται σ' αυτόν τον πίνακα δεν θα αποθηκευτούν έως ότου η φόρμα υποβληθεί.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
el: Οι αλλαγές σε αυτά τα μπλοκ δεν θα αποθηκευτούν έως ότου κάνετε κλικ στο κουμπί <em>Αποθήκευση μπλοκ</em>.

en: Show shortcuts
el: Εμφάνιση των συντομεύσεων

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
el: Αυτή η άδεια κληρονομήθηκε από τον ρόλο πιστοποιημένος χρήστης.

en: No revision
el: Χωρίς αναθεώρηση

en: @number comments per page
el: @number σχόλια ανά σελίδα

en: Requires a title
el: Απαιτείται ένας τίτλος

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: An AJAX HTTP error occurred.
el: Παρουσιάστηκε AJAX HTTP σφάλμα.

en: HTTP Result Code: !status
el: Κωδικός αποτελέσματος HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
el: Μια AJAX HTTP αίτηση δεν περατώθηκε φυσιολογικά.

en: Debugging information follows.
el: Ακολουθούν πληροφορίες αποσφαλμάτωσης.

en: Path: !uri
el: Διαδρομή: !uri

en: StatusText: !statusText
el: Κείμενο Κατάστασης: !statusText

en: ResponseText: !responseText
el: Κείμενο Απόκρισης: !responseText

en: ReadyState: !readyState
el: Κατάσταση Έτοιμο: !readyState

en: Not customizable
el: Όχι προσαρμόσιμο

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: The block cannot be placed in this region.
el: Το μπλοκ δεν μπορεί να τοποθετηθεί σε αυτή την περιοχή.

en: Customize dashboard
el: Προσαρμογή του πίνακα εργαλείων

en: Hide summary
el: Απόκρυψη περίληψης

en: Edit summary
el: Επεξεργασία περίληψης

en: Don't display post information
el: Να μην εμφανίζονται οι πληροφορίες καταχώρησης

en: @title dialog
el: Παράθυρο διαλόγου @title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
el: Το επιλεγμένο αρχείο %filename δεν μπόρεσε να απεσταλλεί. Μόνο αρχεία από τους παρακάτω τύπους αρχείων επιτρέπονται: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
el: Επαναταξινόμηση των γραμμών με τις αριθμητικές βαρύτητες αντί για σύρσιμο.

en: Show row weights
el: Εμφάνιση των βαρυτήτων γραμμών

en: Hide row weights
el: Απόκρυψη των βαρυτήτων γραμμών

en: Autocomplete popup
el: Αναδυόμενο παράθυρο αυτόματης συμπλήρωσης

en: Searching for matches...
el: Γίνεται αναζήτηση...

en: Hide shortcuts
el: Απόκρυψη των συντομεύσεων

en: The response failed verification so will not be processed.
el: Η απόκριση απέτυχε την επιβεβαίωση και δεν θα γίνει επεξεργασία της.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
el: Η διεύθυνση URL επανάκλησης είναι μη τοπική και μη έμπιστη: !url

en: CustomMessage: !customMessage
el: Προσαρμοσμένο μήνυμα: !customMessage
