Speedy (7.x-1.27) - en to si translation catalogue (34 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්‌

en: Fri
si: සිකු

en: Sat
si: සෙන

en: Sun
si: ඉරි

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Jan
si: ජන

en: Feb
si: පෙබ

en: Mar
si: මාර්

en: Apr
si: අප්‍රේ

en: Jun
si: ජුනි

en: Jul
si: ජුලි

en: Aug
si: අගෝ

en: Sep
si: සැප්

en: Oct
si: ඔක්‌

en: Nov
si: නොවැ

en: Dec
si: දෙසැ
