Speedy (7.x-1.28) - en to ca translation catalogue (100 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Configure
ca: Configura

en: Done
ca: Fet

en: Prev
ca: Ant.

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Thu
ca: dj.

en: Fri
ca: dv.

en: Sat
ca: ds.

en: Sun
ca: dg.

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Show
ca: Mostra

en: Select all rows in this table
ca: Selecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Deselect all rows in this table
ca: Deselecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Today
ca: Avui

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Su
ca: Dg.

en: Mo
ca: Dl.

en: Tu
ca: Dt.

en: We
ca: Dc.

en: Th
ca: Dj.

en: Fr
ca: Dv.

en: Sa
ca: Ds.

en: Not published
ca: No publicat

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Hide
ca: Oculta

en: Loading
ca: Carregant

en: mm/dd/yy
ca: mm/dd/aa

en: Not in book
ca: No està al llibre

en: New book
ca: Nou llibre

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: Not in menu
ca: No està al menú

en: Alias: @alias
ca: Àlies: @alias

en: No alias
ca: No hi ha àlies

en: New revision
ca: Nova revisió

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ca: Els canvis fets en aquesta taula no es desaran fins que no envieu el formulari.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
ca: Els canvis fets a aquest bloc no es desaran fins que no es premi el botó <em>Desar blocs</em>.

en: Show shortcuts
ca: Mostra els accessos directes

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ca: Aquest permís s'hereta del rol d'usuari autentificat.

en: No revision
ca: No hi ha cap revisió

en: @number comments per page
ca: @number comentaris per pàgina

en: Requires a title
ca: Requereix un títol

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: An AJAX HTTP error occurred.
ca: Hi ha hagut un error HTTP d'AJAX.

en: HTTP Result Code: !status
ca: Codi de resultat HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
ca: Una petició HTTP d'AJAX ha acabat de forma anormal.

en: Debugging information follows.
ca: A continuació hi ha informació de depuració.

en: Path: !uri
ca: Camí: !uri

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: The block cannot be placed in this region.
ca: No es pot posar el bloc en aquesta regió.

en: Customize dashboard
ca: Personalitza el tauler

en: Hide summary
ca: Amaga el resum

en: Edit summary
ca: Edita el resum

en: Don't display post information
ca: No mostris la informació de l'entrada

en: @title dialog
ca: Quadre de @title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer %filename seleccionat. Només són permesos els fitxers amb les següents extensions: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ca: Reordeneu les files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Show row weights
ca: Mostra el pes de les files

en: Hide row weights
ca: Amaga el pes de les files

en: Autocomplete popup
ca: Autocompleció en finestra emergent

en: Searching for matches...
ca: Buscant coincidències...

en: Hide shortcuts
ca: Amaga els accessos directes

en: The response failed verification so will not be processed.
ca: Ha fallat la verificació de la resposta i per tant no es processarà.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
ca: L'URL de la crida de retorn no és local i no és de confiança: !url
