Speedy (7.x-1.29) - en to fa translation catalogue (100 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Done
fa: انجام

en: Prev
fa: قبلی

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Show
fa: نمایش

en: Select all rows in this table
fa: انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Deselect all rows in this table
fa: عدم انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Today
fa: امروز

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: Su
fa: ی.

en: Mo
fa: د.

en: Tu
fa: س.

en: We
fa: چ.

en: Th
fa: پ.

en: Fr
fa: ج.

en: Sa
fa: ش.

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Not in book
fa: در کتاب نیست

en: New book
fa: کتاب جدید

en: By @name on @date
fa: توسط @name در @date

en: By @name
fa: توسط @name

en: Not in menu
fa: در منو نیست

en: Alias: @alias
fa: نام مستعار: @alias

en: No alias
fa: بدون نام مستعار

en: New revision
fa: بازبینی جدید

en: Drag to re-order
fa: برای بازآرایی بکشید

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fa: تغییرات ایجاد شده در این جدول تا زمانیکه فرم ارسال نگردد ذخیره نخواهند شد.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
fa: تا زمانیکه برروی <em>ذخیره بلوک‌ها</em> کلیک نکنید تغییرات ذخیره نخواهند شد.

en: Show shortcuts
fa: نمایش میان‌برها

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fa: این مجوز از نقش کاربر شناخته شده گرفته شده است.

en: No revision
fa: بدون بازبینی

en: @number comments per page
fa: @number دیدگاه در هر صفحه

en: Requires a title
fa: عنوان اجباری است

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: An AJAX HTTP error occurred.
fa: یک خطای AJAX HTTP رخ داده است.

en: HTTP Result Code: !status
fa: کد نتیجه HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
fa: یک درخواست AJAX HTTP به صورت غیرعادی خاتمه یافت.

en: Debugging information follows.
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی در ادامه آمده است.

en: Path: !uri
fa: مسیر: !uri

en: StatusText: !statusText
fa: متن وضعیت: !statusText

en: ResponseText: !responseText
fa: متن پاسخ: !responseText

en: ReadyState: !readyState
fa: وضعیت آمادگی: !readyState

en: Not customizable
fa: غیر قابل سفارشی نمودن

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: The block cannot be placed in this region.
fa: بلوک نمی‌تواند در این ناحیه قرار داده شود.

en: Customize dashboard
fa: سفارشی نمودن پیشخوان

en: Hide summary
fa: مخفی نمودن خلاصه

en: Edit summary
fa: ویرایش خلاصه

en: Don't display post information
fa: اطلاعات مطلب را نشان نده

en: @title dialog
fa: پنجره @title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخاب شده %filename نمی‌تواند بارگذاری شود. فقط فایل‌هایی با پسوند‌های زیر مجاز هستند: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fa: بازآرایی سطرها با وزن‌های عددی به جای کشیدن.

en: Show row weights
fa: نمایش وزن سطرها

en: Hide row weights
fa: مخفی نمودن وزن سطرها

en: Autocomplete popup
fa: بازشونده تکمیل خودکار

en: Searching for matches...
fa: جستجو برای تطابق‌ها...

en: Hide shortcuts
fa: پنهان نمودن میان‌برها
