Speedy (7.x-1.30) - en to be translation catalogue (101 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Configure
be: Правіць

en: Done
be: Зроблена

en: Prev
be: Папярэдні

en: Mon
be: пан

en: Tue
be: аўт

en: Wed
be: сер

en: Thu
be: чцв

en: Fri
be: пят

en: Sat
be: суб

en: Sun
be: нядзеля

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Show
be: Паказаць

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: Today
be: Сёння

en: Jan
be: студзень

en: Feb
be: люты

en: Mar
be: сакавік

en: Apr
be: красавік

en: Jun
be: чэрвень

en: Jul
be: ліпень

en: Aug
be: жнівень

en: Sep
be: верасень

en: Oct
be: кастрычнік

en: Nov
be: лістапад

en: Dec
be: Снежань

en: Su
be: нядз

en: Mo
be: пнд

en: Tu
be: аўт

en: We
be: срд

en: Th
be: чцв

en: Fr
be: птн

en: Sa
be: суб

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Hide
be: Схаваць

en: Loading
be: Загружаецца

en: mm/dd/yy
be: мм/дд/гг

en: Not in book
be: Не ў кнізе

en: New book
be: Новая кніга

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name

en: Not in menu
be: Няма ў меню

en: Alias: @alias
be: Аліас: @alias

en: No alias
be: Няма псеўданіма

en: New revision
be: Новая версія

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
be: Змены, зробленыя ў гэтай табліцы, не будуць захаваныя да адпраўкі формы.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
be: Змены для гэтых блокаў будуць захаваныя толькі пасля таго як вы націсніце на кнопку <em>Захаваць блокі</em>

en: Show shortcuts
be: Паказаць хуткі выклік

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
be: Гэтыя дазволы адпавядаюць ролі "зарэгістраваны карыстальнік".

en: No revision
be: Няма версіі

en: @number comments per page
be: @number каментароў на старонку

en: Requires a title
be: Патрабуе загаловак

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: An AJAX HTTP error occurred.
be: AJAX HTTP памылка выканання.

en: HTTP Result Code: !status
be: HTTP выніковы код: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
be: AJAX HTTP запыт прыпыніўся небяспечна.

en: Debugging information follows.
be: Адладачная інфармацыя ніжэй.

en: Path: !uri
be: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
be: Тэкст стану: !statusText

en: ResponseText: !responseText
be: Тэкст адказу: !responseText

en: ReadyState: !readyState
be: Стан гатоўнасці: !readyState

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: The block cannot be placed in this region.
be: Блок не можа быць размешчаны ў гэтым рэгіёне.

en: Customize dashboard
be: Наладзіць панэль інструментаў

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне

en: Edit summary
be: Рэдагаваць падсумаванне

en: Don't display post information
be: Не паказваць інфармацыю паста

en: @title dialog
be: @title дыялог

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
be: Абраны файл %filename ня можа быць загружаны. Дазволены файлы толькі з наступнымі пашырэннямі: %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
be: Перавызначы радкі вагі лічбамі замест перамяшчэння.

en: Show row weights
be: Паказаць вагу радка

en: Hide row weights
be: Схаваць вагу радка

en: Autocomplete popup
be: Аўтаматычная popup падказка

en: Searching for matches...
be: Пошук супадзенняў...

en: Hide shortcuts
be: Схаваць хуткі выклік
