Speedy (7.x-1.31) - en to dz translation catalogue (41 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Mon
dz: མིག

en: Tue
dz: ལྷག

en: Wed
dz: ཕུར།

en: Thu
dz: པ།

en: Fri
dz: སྤེན།

en: Sat
dz: ཉིམ།

en: Sun
dz: ཟླ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Select all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་

en: Deselect all rows in this table
dz: ཐིག་ཁྲམ་འདི་གི་ནང་ལུ་  གྲལ་ཐིག་ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད་བཤོལ་

en: Jan
dz: ཟླཝ་དངམ།

en: Feb
dz: ཟླཝ་གཉིསཔ།

en: Mar
dz: ཟླཝ་གསུམཔ།

en: Apr
dz: ཟླཝ་བཞིཔ།

en: Jun
dz: ཟླཝ་དྲུགཔ།

en: Jul
dz: ཟླཝ་བདུནམ།

en: Aug
dz: ཟླཝ་བརྒྱདཔ།

en: Sep
dz: ཟླཝ་དགུཔ།

en: Oct
dz: ཟླཝ་བཅུཔ།

en: Nov
dz: ཟླཝ་བཅུ་གཅིགཔ།

en: Dec
dz: ཟླཝ་བུ་གཉིསཔ།

en: Su
dz: ཟླ།

en: Mo
dz: མིག

en: Tu
dz: ལྷག

en: We
dz: ཕུར།

en: Th
dz: པ།

en: Fr
dz: སྤེན།

en: Sa
dz: ཉི།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
