Speedy (7.x-1.31) - en to sq translation catalogue (54 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Mon
sq: Hën

en: Tue
sq: Mar

en: Wed
sq: Mër

en: Thu
sq: Enj

en: Fri
sq: Pre

en: Sat
sq: Sht

en: Sun
sq: Dje

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Show
sq: Shfaq

en: Select all rows in this table
sq: Zgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Deselect all rows in this table
sq: Çzgjidh të gjithë rreshtat në këtë tabelë

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj

en: Su
sq: Dj

en: Mo
sq: Hë

en: Tu
sq: Ma

en: We
sq: Më

en: Th
sq: En

en: Fr
sq: Pr

en: Sa
sq: Sh

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Drag to re-order
sq: Tërhiq për të rirenditur

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sq: Ndryshimet e kryera në këtë tabelë nuk do të ruhen derisa të dërgohet formulari.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sq: Ndryshimet tek këto blloqe nuk do të ruhen derisa të mos jetë klikuar pulsanti <em>Ruaj blloqet</em>.

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
