Speedy (7.x-1.32) - en to ug translation catalogue (48 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Mon
ug: دۈ

en: Tue
ug: سە

en: Wed
ug: چا

en: Thu
ug: پە

en: Fri
ug: جۈ

en: Sat
ug: شە

en: Sun
ug: يە

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Not in book
ug: كىتاپتىن تاپالمىدى

en: New book
ug: يېڭى كىتاپ

en: By @name on @date
ug: دا @dateدىن  @name

en: By @name
ug: دىن @name

en: Not in menu
ug: تىزىملىكتە يوق

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ug: جەدۋەلدىكى ئۆزگەرتىشلەر پۈتۈن جەدۋەلنى تاپشۇرغاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
ug: تارماق رايۇنلاردىكى ئۆزگەرتىشلەر ، پەقەت <em>تارماق رايۇننى ساقلاش</em> كونۇپكىسىنى باسقاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.

en: Show shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشنى كۆرسىتىش

en: @number comments per page
ug: @ھەر بىر بەتتىكى ئىنكاس سانى

en: Requires a title
ug: ماۋزۇ بولىشى كېرەك

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: An AJAX HTTP error occurred.
ug: خاتالىقى كۆرۈلدىAJAX HTTP

en: HTTP Result Code: !status
ug: HTTP !status قايتقان كودى:

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن

en: Hide summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Edit summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى تەھرىرلەش

en: Don't display post information
ug: ئىنكاس ئۇچۇرلىرىنى كۆرسەتمەسلىك

en: @title dialog
ug: دىيالوگ@title

en: Show row weights
ug: تىزىلىش تەرتىپىنى كۆرسىتىش

en: Hide shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشنى يوشۇرۇش
