Speedy (7.x-1.33) - en to oc translation catalogue (100 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Configure
oc: Configurar

en: Done
oc: Acabat

en: Prev
oc: Prec.

en: Mon
oc: lun

en: Tue
oc: mar

en: Wed
oc: mèc

en: Thu
oc: jòu

en: Fri
oc: ven

en: Sat
oc: sab

en: Sun
oc: dim

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Show
oc: Afichar

en: Select all rows in this table
oc: Seleccionar totas las linhas del tablèu

en: Deselect all rows in this table
oc: Deseleccionar totas las linhas del tablèu

en: Today
oc: Uèi

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Su
oc: Dg

en: Mo
oc: Lu

en: Tu
oc: Ma

en: We
oc: Me

en: Th
oc: Jò

en: Fr
oc: Ve

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Hide
oc: Amagar

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: mm/dd/yy
oc: mm/dd/aa

en: Not in book
oc: Pas dins lo libre

en: New book
oc: Libre novèl

en: By @name on @date
oc: Per @name lo @date

en: By @name
oc: Per @name

en: Not in menu
oc: Pas dins lo menú

en: Alias: @alias
oc: Aliàs : @alias

en: No alias
oc: Aucun alias

en: New revision
oc: Revision novèla

en: Drag to re-order
oc: Clicar-depausar per reorganizar

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
oc: Los cambiaments efectuats dins aquesta taula seràn pas salvats abans lo salvament d'aqueste formulari.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
oc: Los canvis fets a aqueste blòt es pas enregistraràn fins que es pas premi lo botó <em>Enregistrar blòts</em>.

en: Show shortcuts
oc: Afichar les raccourcis

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
oc: Aqueste dreit es ereitat del ròtle de l'utilizaire autentificat.

en: No revision
oc: Pas cap de revision

en: @number comments per page
oc: @number comentaris per pagina

en: Requires a title
oc: Requerís un títol

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: An AJAX HTTP error occurred.
oc: Una error HTTP AJAX s'es produita.

en: HTTP Result Code: !status
oc: Còde d'estatut HTTP : !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
oc: Una requèsta HTTP AJAX s'es acabada anormalament.

en: Debugging information follows.
oc: Informacions de desbugatge çaijós.

en: Path: !uri
oc: Camin : !uri

en: StatusText: !statusText
oc: StatusText : !statusText

en: ResponseText: !responseText
oc: ResponseText : !responseText

en: ReadyState: !readyState
oc: ReadyState : !readyState

en: Not customizable
oc: Pas personalizable

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas

en: The block cannot be placed in this region.
oc: Lo blòt pòt pas èsser plaçat dins aquela region.

en: Customize dashboard
oc: Personalizar lo tablèu de bòrd

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit

en: Edit summary
oc: Modificar lo resumit

en: Don't display post information
oc: No mostris l'informacion de l'entrada.

en: @title dialog
oc: dialòg de @title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr %filename seleccionat. Només son permeses los fichièrs amb las extensions seguentas : %extensions.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
oc: Reordeneu las files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Show row weights
oc: Afichar los peses de las linhas

en: Hide row weights
oc: Amagar los peses de las linhas

en: Autocomplete popup
oc: Autocomplecion en finestra emergent

en: Searching for matches...
oc: Buscant coincidències...

en: Hide shortcuts
oc: Amagar los acorchis
