Speedy (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Configure
kk: Баптау

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
kk: Бұл блоктағы нұсқаулықтар сақталмайды <em>Блоктарды сақтау</em> батырмасын баспайынгша.
