Speedy (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (85 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Done
lv: Pabeigts

en: Prev
lv: Iepr

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Show
lv: Rādīt

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: Today
lv: Šodien

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Su
lv: Sv

en: Mo
lv: P

en: Tu
lv: O

en: We
lv: T

en: Th
lv: C

en: Fr
lv: P

en: Sa
lv: S

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: mm/dd/yy
lv: mm/dd/gg

en: Not in book
lv: Nav grāmatā

en: New book
lv: Jauna grāmata

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lv: Veiktās bloku izmaiņas netiks saglabātas, kamēr nebūs nospiesta <em>Saglabāt blokus</em> poga.

en: Show shortcuts
lv: Parādīt saīsnes

en: No revision
lv: Nav revīziju

en: @number comments per page
lv: @number komentāru vienā lapā

en: Requires a title
lv: Nepieciešams nosaukums

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: An AJAX HTTP error occurred.
lv: AJAX HTTP kļūda

en: HTTP Result Code: !status
lv: HTTP iznākuma kods: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lv: AJAX HTTP pieprasījums tika netipiski pārtraukts.

en: Path: !uri
lv: Ceļš: !uri

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: The block cannot be placed in this region.
lv: Bloku nevar pievienot ievietot šajā reģionā.

en: Customize dashboard
lv: Personalizēt darbgaldu

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: @title dialog
lv: @title dialogs

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Atļauti tikai faili ar paplašinājumiem: %extensions.

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: Searching for matches...
lv: Meklēt vienādus...

en: Hide shortcuts
lv: Paslēpt saīsnes
