Speedy (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (35 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Prev
ga: Siar

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Today
ga: Inniu

en: Jan
ga: Ean

en: Feb
ga: Fea

en: Mar
ga: Már

en: Apr
ga: Aib

en: Jun
ga: Mei

en: Jul
ga: Iúil

en: Aug
ga: Lún

en: Sep
ga: MF

en: Oct
ga: DF

en: Nov
ga: Samh

en: Dec
ga: Noll

en: By @name on @date
ga: Le @name, @date

en: By @name
ga: Le @name
