Speedy (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (76 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Prev
ku: پێشوو

en: Mon
ku: دش

en: Tue
ku: سش

en: Wed
ku: چش

en: Thu
ku: پش

en: Fri
ku: هە

en: Sat
ku: شە

en: Sun
ku: یش

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Select all rows in this table
ku: هەموو ڕیزەکان هەڵبژێرە لەم خشتەیەدا

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Jan
ku: ڕێ

en: Feb
ku: ڕەش

en: Mar
ku: خاک

en: Apr
ku: بان

en: Jun
ku: پووش

en: Jul
ku: گەل

en: Aug
ku: خەر

en: Sep
ku: ڕەز

en: Oct
ku: گەڵا

en: Nov
ku: سەر

en: Dec
ku: بەفر

en: Su
ku: یش

en: Mo
ku: دش

en: Tu
ku: سش

en: We
ku: چش

en: Th
ku: پش

en: Fr
ku: هە

en: Sa
ku: شە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: mm/dd/yy
ku: مانگ/ڕۆژ/ساڵ

en: Not in book
ku: لە پەڕتووکدا نییە

en: New book
ku: پەڕتووکی نوێ

en: By @name on @date
ku: لەلایەن @name لە ڕێکەوتی @date

en: By @name
ku: لەلایەن @name

en: Alias: @alias
ku: نازناو: @alias

en: No alias
ku: نازناو نییە

en: New revision
ku: پێداچوونەوەی نوێ

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: Show shortcuts
ku: پیشاندانی قەدبڕەکان

en: No revision
ku: پێداچوونەوە نییە

en: @number comments per page
ku: @number بۆچوون لەهەر پەڕەیەکدا.

en: Requires a title
ku: ناونیشانی پێویستە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە

en: Don't display post information
ku: زانیاری دەربارەی بڵاوکراوە پیشان مەدە

en: Hide shortcuts
ku: شاردنەوەی قەدبڕەکان
