Speedy (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (87 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Mon
bo: ཟླ

en: Tue
bo: མིག

en: Wed
bo: ལྷག

en: Thu
bo: ཕུར

en: Fri
bo: སངས

en: Sat
bo: སྤེན

en: Sun
bo: ཉི

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Show
bo: སྟོན

en: Select all rows in this table
bo: རེའུ་མིག་འདིའི་ནང་གི་ཕྲེང་ཡོངས་འདེམས་པ

en: Deselect all rows in this table
bo: རེའུ་མིག་འདིའི་ནང་གི་ཕྲེང་ཡོངས་མི་གདམ་པ

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ

en: Su
bo: ཉི

en: Mo
bo: ཟླ

en: Tu
bo: མིག

en: We
bo: ལྷག

en: Th
bo: ཕུར

en: Fr
bo: སངས

en: Sa
bo: སྤེན

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: mm/dd/yy
bo: ཟླ/ཚེས/ལོ

en: Not in book
bo: དེབ་ནང་དུ་མི་འདུག

en: New book
bo: དེབ་གསར་བ

en: By @name on @date
bo: ཚེས་གྲངས་@dateཡིན་པའི་@name་ལ་བསྟུན་པ

en: By @name
bo: @name་ལ་བསྟུན་པ

en: Not in menu
bo: འདེམས་བྱང་ནང་དུ་མེད

en: Alias: @alias
bo: མིང་གཞན་ལ་@alias

en: No alias
bo: མིང་གཞན་མི་འདུག

en: New revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གྱི་པར་གཞི་གསར་བ

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
bo: ལྷུ་ལག་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་<em>ལྷུ་ལག་ཉར་ཚགས་</em>ཀྱི་མཐེབ་མ་མནན་བར་དུ་ཉར་ཚགས་བྱེད་རྒྱུ་མིན།

en: Show shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྟོན་པ

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
bo: སྤྱོད་དབང་འདི་ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་འགན་ནུས་ནས་རྒྱུད་འཛིན་བྱས་པ་རེད།

en: No revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་མེད་པ

en: @number comments per page
bo: ཤོག་ངོས་རེ་རེར་དཔྱད་གཏམ་@number

en: Requires a title
bo: ཁ་བྱང་ཞིག་དགོས་པ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: HTTP Result Code: !status
bo: HTTP མཇུག་འབྲས་ཀྱི་ཨང་རྟགས། !status

en: StatusText: !statusText
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་ཡི་གེ !statusText

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: The block cannot be placed in this region.
bo: ལྷུ་ལག་དེ་གནས་ཁུལ་འདིའི་ནང་དུ་འཇོག་མི་ཐུབ།

en: Customize dashboard
bo: རང་མོས་ཀྱིས་ཆ་འཕྲིན་ངོས་སྒྲིག་པ

en: Hide summary
bo: གནད་བསྡུས་སྦས་པ

en: Edit summary
bo: གནད་བསྡུས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Don't display post information
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ཆ་འཕྲིན་མི་སྟོན་པ

en: @title dialog
bo: གླེང་སྒྲོམ་@title

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ཡིག་ཆ་%filename་ཡར་སྤྲོད་བྱས་མ་ཐུབ། གཤམ་གྱི་རྒྱ་སྐྱེད་མིང་ཡིན་པའི་ཡིག་ཆ་ཡར་སྤྲོད་བྱས་ཆོག %extensions།

en: Hide shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྦས་པ
