Speedy (7.x-1.8) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
