Speedy (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Done
hy: Կատարված է

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Mon
hy: Երկ

en: Tue
hy: Երք

en: Wed
hy: Չոր

en: Thu
hy: Հնգ

en: Fri
hy: Ուրբ

en: Sat
hy: Շաբ

en: Sun
hy: Կիր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Select all rows in this table
hy: Ընտրել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Deselect all rows in this table
hy: Հանել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Today
hy: Այսօր

en: Jan
hy: Հուն

en: Feb
hy: Փետ

en: Mar
hy: Մար

en: Apr
hy: Ապր

en: Jun
hy: Հուն

en: Jul
hy: Հուլ

en: Aug
hy: Օգս

en: Sep
hy: Սեպ

en: Oct
hy: Հոկ

en: Nov
hy: Նոյ

en: Dec
hy: Դեկ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Loading
hy: Բեռնում

en: New book
hy: Նոր գիրք

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name

en: Not in menu
hy: Չկա մենյույի մեջ

en: New revision
hy: Նոր վերանայում

en: No revision
hy: Վերանայում չկա

en: Requires a title
hy: Պահանջվում է անվանում

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: An AJAX HTTP error occurred.
hy: AJAX HTTP սխալ է տեղի  ունեցել:

en: HTTP Result Code: !status
hy: HTTP արդյունքի կոդ: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hy: AJAX HTTP հարցումը դադարեցվել է սխալի պատճառով

en: StatusText: !statusText
hy: Կարգավիճակի տեքստ: !statusText

en: ResponseText: !responseText
hy: Արձագանքման տեքստ: !responseText

en: The block cannot be placed in this region.
hy: Բլոկը հանարավոր չէ տեղադրել այս ռեգիոնում:

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները
