Speedy (7.x-1.9) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Select all rows in this table
sr: Изабери све редове у овој табели

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sr: Промене у овој табели неће бити запамћене све док се формулар не пошаље.

en: Show row weights
sr: Прикажи тежине редова
