Spinetta (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Install profile
ast: Installar perfil

en: Configure site
ast: Configurar el sitiu

en: @drupal installation complete
ast: Completóse la instalación de @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
ast: ¡Norabona, fuisti a instalar @drupal!
