Spinetta (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Articles
be: Артыкулы

en: Install profile
be: Усталяваць прафайл.

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Configure site
be: Правіць наладкамі сайту

en: @drupal installation complete
be: Інсталяцыя @drupal

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
be: Усе неабходныя змены у %dir ды %file былі зроблены. Такім чынам Вам варта перапісаць правы доступа да іх, каб пазбегнуць рызыкі бяспекі. Калі Вы не ўпэўнены, як гэта зрабіць, канстультуйцеся на <a href="@handbook_url">анлайн дапаможніку</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
be: Віншуем, вы ўсталявалі @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
be: Прагледзь паведамленні вышэй перад наведваннем <a href="@url">вашага новага сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
be: <a href="@url">Наведайце ваш новы сайт</a>.
