Spinetta (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Install profile
bo: སྒྲིག་འཛུགས་ཡིག་ཆ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Configure site
bo: དྲ་ཚིགས་སྒྲིག་འགོད

en: @drupal installation complete
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།
