Spinetta (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Articles
et: Artiklid

en: Gallery
et: Galerii

en: Install profile
et: Paigaldusprofiil

en: Main Content
et: Sisu

en: Videos
et: Videod

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Configure site
et: Saidi seadistamine

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
et: Kõik vajalikud muudatused kaustas %dir ja failis %file on tehtud, sa peaksid neilt eemaldama kirjutusõiguse, et vältida turvariski. Kui sa ei tea, kuidas seda teha, peaksid lugema <a href="@handbook_url">veebikäsiraamatust</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
et: <a href="@url">Külasta oma uut veebisaiti</a>.
