Spinetta (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Articles
fi: Artikkelit

en: Gallery
fi: Galleria

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Install profile
fi: Asennusprofiili

en: Videos
fi: Videot

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Configure site
fi: Sivuston asetukset

en: @drupal installation complete
fi: @drupal-asennus on valmis

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
fi: Kaikki tarpeelliset muutokset hakemistoon %dir ja tiedostoon %file on tehty, joten sinun tulisi poistaa niistä kirjoitusoikeudet välttääksesi turvallisuusongelmia. Ellet tiedä miten tämä tehdään, löydät lisätietoa <a href="@handbook_url">verkko-oppaasta</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
fi: Onnittelut, @drupal asennettiin onnistuneesti!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fi: Tarkista yllä näkyvät viestit ennen kuin siirryt <a href="@url">uudelle sivustollesi</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fi: <a href="@url">Käy uudella sivustollasi</a>.

en: Slide 2
fi: Dia 2

en: Slide 3
fi: Dia 3
