Spinetta (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Articles
he: מאמרים

en: Gallery
he: גלריה

en: Events
he: אירועים

en: Install profile
he: פרופיל התקנה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Configure site
he: הגדרת האתר

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
he: <a href="@url">בקר באתר החדש שלך</a>.
