Spinetta (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Install profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ಮಾಡಿ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು

en: Configure site
kn: ತಾಣವನ್ನು ಸಂರಚಿಸು

en: @drupal installation complete
kn: ದ್ರುಪಾಲ್ ಸ್ಥಾಪನೆ(ಇನ್ಸ್ತಲೆಶನ್) ಸಂಪೂರ್ಣವಾಯಿತು .
