Spinetta (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Install profile
ml: പ്രൊഫൈല്‍ സ്ഥാപിക്കു

en: Configure site
ml: സൈറ്റ് ക്രമീകരിക്കു

en: @drupal installation complete
ml: @drupal ഇന്‍സ്റ്റാളേഷന്‍ മുഴുവനായി.
