Spinetta (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Gallery
ca: Galeria

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Install profile
ca: Perfil d'instal·lació

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Configure site
ca: Configuració del lloc

en: @drupal installation complete
ca: Ha acabat la instal·lació del @drupal

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
ca: S'han fet tots els canvis necessaris a %dir i a %file, ja podeu doncs treure els permisos d'escriptura per tal d'evitar riscos de seguretat. Si no teniu clar com fer-ho, podeu consultar el <a href="@handbook_url">manual en línia</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
ca: Felicitats, heu instal·lat el @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ca: <a href="@url">Aneu al vostre nou lloc</a>.
