Spinetta (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Articles
is: Greinar

en: Events
is: Viðburðir

en: Install profile
is: Uppsetningarprófíll

en: Configure site
is: Stilla vef

en: @drupal installation complete
is: Uppsetningaferli @drupal lokið
