Spinetta (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Slide
jv: Geser

en: Install profile
jv: Masang profil

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Configure site
jv: Pangaturan situs

en: @drupal installation complete
jv: Instalasi @drupal rampung

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
jv: Kabéh owahan penting marang %dir lan %file wis digawé, mila sampéyan kudu mbuwang kawenangan nulis marang dhéwéké kanggo ngindhari resiko jagabaya. Yén sampéyan ora yakin piyé carané, wacanana <a href="@handbook_url">buku pandhuan online</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
jv: Wilujeng, panjenengan sampun sukses masang @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
jv: Nonton manéh pesen nang ndhuwur sakdurunge niliki <a href="@url">situs anyar Sampéyan</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
jv: <a href="@url">Kunjungi situs Sampéyan</a>.
