Spinetta (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Articles
lv: Raksti

en: Gallery
lv: Galerija

en: Events
lv: Notikumi

en: Install profile
lv: Instalācijas profils

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Configure site
lv: Konfigurējiet vietni

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lv: Visi nepieciešamie labojumi %dir un %file ir veikti, tādēļ Jums labotajam vajadzētu noņemt rakstīšanas tiesības, lai izvairītos no drošības riskiem. Ja neesat drošs, kā to paveikt, tad aplūkojiet <a href=" @handbook_url "> tiešsaistes rokasgrāmata </a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lv: Pārbaudiet iepriekšminētos paziņojumus pirms aplūkojat <a href="@url" > Jūsu jaunizveidoto vietni </a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lv: <a href="@url">Apmeklēt jauno vietni</a>.
