Spinetta (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Install profile
mn: Хувийн тохиргоог суурилуулах

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: Configure site
mn: Сайтыг тохируулах

en: @drupal installation complete
mn: @drupal суурилуулалт дууссан
