Spinetta (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Articles
pl: Artykuły

en: Gallery
pl: Galeria

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Install profile
pl: Instalacja wedle profilu

en: Main Content
pl: Główna treść

en: Videos
pl: Filmy

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Configure site
pl: Konfiguracja witryny

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
pl: Wszystkie konieczne zmiany w %dir i %file zostały dokonane. W celu uniknięcia zagrożeń bezpieczeństwa należy usunąć uprawnienia zapisu do nich. W przypadku wątpliwości jak postępować można sprawdzić  w <a href="@handbook_url">podręczniku online</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.
