Spinetta (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Articles
af: Artikels

en: Install profile
af: Installeer profiel

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Configure site
af: Verstel webwerf

en: @drupal installation complete
af: @drupal installasie is voltooi
