Spinetta (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Articles
el: Αρθρα

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Slide
el: Κύλιση

en: Install profile
el: Εγκαταστήστε προφίλ

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Configure site
el: Ρυθμίστε τον ιστότοπο

en: @drupal installation complete
el: Η εγκατάσταση του @drupal ολοκληρώθηκε

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
el: Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές στο %dir και στο %file. Τώρα θα μπορέσετε να καταργήσετε τα δικαιώματα εγγραφής σε αυτά, προκειμένου να αποφύγετε κινδύνους ασφάλειας. Αν δεν είστε σίγουρος πώς να το κάνετε, συμβουλευτείτε το <a href="@handbook_url">ηλεκτρονικό εγχειρίδιο</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
el: Συγχαρητήρια, εγκαταστήσατε το @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
el: Εξετάστε τα παραπάνω μηνύματα πριν επισκεφτείτε <a href="@url">το νέο σας ιστοτόπο</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
el: <a href="@url">Επισκεφτείτε το νέο σας ιστοτόπο</a>.
