Spinetta (7.x-1.9) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Install profile
eo: Instalu profilon

en: Videos
eo: Filmetoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Configure site
eo: Agordu retejon

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: Congratulations, you installed @drupal!
eo: Gratulon, vi instalis @drupal!
