Spinetta (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Install profile
hy: Տեղադրել պրոֆիլը

en: Configure site
hy: Կարգավորել կայքը

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Congratulations, you installed @drupal!
hy: Շնորհավորում ենք, դուք տեղադրել եք @drupal!
