Spinetta (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Articles
sk: Články

en: Gallery
sk: Galéria

en: Events
sk: Udalosti

en: Install profile
sk: Inštalačný profil

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Videos
sk: Videá

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Configure site
sk: Nastavenie webu

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
sk: Boli vykonané všetky potrebné zmeny na %dir a %file, takže pre nich môžete odstrániť povolenie pre zápis, aby ste sa vyhli bezpečnostnému riziku. Ak neviete ako to urobiť, nazrite do <a href="@handbook_url">online príručky</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.
