Spinetta (7.x-1.9) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Install profile
sr: Инсталациони профил

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Configure site
sr: Конфигурисање сајта

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!
