Spinetta (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Install profile
ku: زانیاری تایبه‌تی دابمه‌زرێنه‌

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Configure site
ku: ڕێکخستنی ماڵپه‌ڕ

en: @drupal installation complete
ku: @drupal دامه‌زراندن کۆتای هات

en: Congratulations, you installed @drupal!
ku: پیرۆزە دامەزراندنی @drupal!
