Splashify (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Caching
az: Keşlənib

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
