Splashify (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Always
ca: Sempre

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Front Page
ca: Portada

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: When
ca: Quan

en: Where
ca: On
