Splashify (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: When
he: מתי

en: Where
he: איפה
