Splashify (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Text to show or paths/URLs (one on each line) to use.  To open a non-Drupal path, use an absolute URL, i.e. http://example.com/splash.html
hr: Tekst za prikazati ili putanje/URLovi (jedanpo svakom retku) koje se koriste.  Kako bi otvorili ne-Drupal putanju, koristitw apsolutni URL, npr. http://example.com/splash.html
