Splashify (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Always
hu: Mindig

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Splash
hu: Bevezető oldal

en: Once
hu: Egyszer

en: When
hu: Mikor

en: Where
hu: Hol

en: Never (off)
hu: Soha (kikapcsolva)

en: How often should visitors see the splash page?
hu: Milyen gyakran jelenjen meg a bevezető oldal?

en: Pick random path or URL from the list
hu: Véletlenszerű útvonal kiválasztása a lenti listából.

en: Pick next path or URL from the list
hu: A következő útvonal kiválasztása a lenti listából.

en: Display entered text in the site template
hu: A lent beírt szöveg megjelenítése az oldal sablonjában

en: Display entered text/HTML full screen
hu: A megadott szöveg vagy HTML kód megjelenítése teljes képernyőn

en: Window/Box size
hu: Ablak vagy doboz mérete

en: What
hu: Mi

en: How
hu: Hogyan

en: Text to show or paths/URLs (one on each line) to use.  To open a non-Drupal path, use an absolute URL, i.e. http://example.com/splash.html
hu: Megjelenítendő szöveg, vagy útvonalak ill. webcímek (mindegyiket külön sorba kell írni). Nem Drupal (külső hivatkozás) útvonal megadása esetén abszolút webcímet kell megadni, mint például http://example.com/splash.html
