Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Disable
cy: Analluogi

en: Save
cy: Cadw

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Ok
cy: Iawn

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
