Simple Popup Messages (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Disable
hu: Letiltás

en: Save
hu: Mentés

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Title settings
hu: Cím beállításai

en: Close text
hu: Lezárás szövege
